Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X
   

Twój Koszyk jest pusty

ALVIKA
"Nie ma złej pogody jest tylko niewłaściwy ubiór"

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

  • Do produkcji stosujemy specjalistyczne  materiały najwyższej jakości produkowane w Japonii i USA.
  • Produkujemy w Polsce.
  • Zapewniamy   serwis pogwarancyjny - nawet poważne uszkodzenie nie musi oznaczać wydatku na zakup nowego sprzętu.
  • Szyjemy na miarę - każdy może zamówić indywidualnie dopasowany ubiór. 
  • Mamy doświadczenie - ponad 20 lat na rynku outdoorowym, wiele z naszych produktów działa do dziś i ma tyle lat co  firma.
ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW TEJ MARKI

Począwszy od roku 2019 sandały  marki Source są dystrybuowane na świecie  za pośrednictwem  firmy NAOT. Dostarczone w ten sposób sandały będą miały logo Source by Naot.
Uwaga produkty z dystrybucji  Source by Naot będą pakowane w pudełka z tektury i nie będą miały worków tekstylnych.

Dystrybutorem w Polsce pozostaje firma Alvika.
Firma Source założona  została w 1991  roku przez dwu przyjaciół Yoki Gill i Daniela Benoziliyo Od początku skupiała się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w produkcji sandałów oraz systemów nawadniających ciało. . Dziś zatrudnia ponad 200 pracowników i jest sprzedawana w ponad 25 krajach na świecie w tym USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Australii, Korei, RPA i wielu innych.

 

ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW TEJ MARKI
Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje poszukujące komfortowej  odzieży aktywnej.

Firma Alvika  produkuje  w Polsce dlatego może  podejść  w sposób elastyczny  do oczekiwań swoich klientów.

Zwykle oferujemy kolorystykę z naszej bieżącej kolekcji jednak możliwe jest zamówienie praktycznie każdego koloru przy założeniu niezbędnego minimum produkcyjnego oraz pozostawienia nam odpowiedniego czasu realizacji.

Na produkowanej odzieży możemy umieścic logo zamawiającego.

Ze względu na wysoką jakość oraz funkcjonalność  zakupione u nas ubrania  pozostają przez długi czas właściwą wizytówką firmy, natomiast trwałość produktu może przyczynić się do obniżenia okresowych  kosztów zakupu

Udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 
 e-mail: marketing@alvika.com.pl lub numerem telefonu +48  32 266 71 7
5
ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW TEJ MARKI

Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

Galerie

Galerię podróżniczą stworzyliśmy z myślą o tych użytkownikach naszych ubrań, którzy chcieliby się fotograficznie podzielić wrażeniami ze swoich wypraw - tych dużych i tych małych. Tematyka zdjęć winna się mieścić w haśle: 'Alvikowe spotkania z przygodą, przyrodą i pogodą'. Zdjęcia wraz z opisem i wyraźną informacją kto jest ich autorem prosimy przesyłać na adres firmy.

Wspaniały plener, jeszcze lepsze "łojenie" i pewna ręka fotografa. Tak entuzjastycznie zapraszamy do prezentowanych w galerii zdjęć, autorstwa Davida Kaszlikowskiego i ekipy Studio Wspin.

Mammoth Mountain, czyli Góra Mamucia, to jeden z największych i najpopularniejszych kompleksów narciarskich w Kalifornii. Góra ta, leżąca w paśmie Sierra Nevada, ma wysokość prawie 3370 metrów n.p.m., a średni roczny opad śniegu na jej szczycie to prawie 10 metrów! Kiedy doda się do tego jej charakterystyczne ukształtowanie oraz 300 słonecznych dni w roku to jest oczywiste, że w takim miejscu musiał powstać kompleks narciarski.
A jest on ogromny! W sumie składa się na niego 30 różnorodnych typów wyciągów i 46 głównych tras zjazdowych, które można łączyć w dowolne kombinacje. Tereny narciarskie zajmują prawie 1500 hektarów, z czego 30% przeznaczone jest dla narciarzy początkujących, 40% dla zaawansowanych i 30% dla bardzo zaawansowanych.
Oprócz narciarstwa zjazdowego uprawia się tutaj również narciarstwo biegowe, jazdę na skuterach śnieżnych oraz jazdę z psimi zaprzęgami. Latem góra jest bardzo popularna wśród miłośników rowerów górskich. Okolica również obfituje w wiele atrakcji. Jedną z nich jest mające milion lat jezioro Mono z charakterystycznymi formacjami geologicznymi o nazwie "tufa"
kliknij tutaj -->
LISTA KATEGORII