Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

   

Twój Koszyk jest pusty


Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

THORLO

Kiedy amerykański biznesmen Jim Throneburg w 1981  roku wprowadził markę Thorlo nie był już nowicjuszem na rynku skarpet. Chciał jednak aby nowa marka zyskała ponadczasowość przez zrównoważony rozwój, oraz aby była najlepszą na świecie w ochronie stóp.
Misją , pasją , celem marki stało się dosłownie: "zostać  opiekunem wszystkich stóp świata”
To oznacza dopasowanie produkcji do bardzo zróżnicowanej grupy ludzi. Poznanie ich potrzeb i problemów. Czy się udało?  My w Alvice uważamy, że tak.  Dlatego zapraszamy do zapoznania się z produktem i jego używania.
 

Czego nie mają inne marki skarpet ?
 
„Thorlo Pads”! Specjalnie zaprojektowana miękka wyściółka która zastępuje naturalną funkcje tkanki tłuszczowej chroniącej stopy.
Niezależne testy kliniczne dowodzą, że używając tak wykonanych skarpet możesz zmniejszyć odciski, uczucie bólu , nadmierne ciśnienie i wilgotność stóp.
Ze względu na te właściwości są polecane dla diabetyków.
 
Dlaczego ochrona tkanki tłuszczowej jest tak ważna?
 
Wszyscy rodzimy się z warstwą tłuszczu położona pod skórą stopy powszechnie nazywaną "poduszką tłuszczową." Jej funkcją jest ochrona kości, naczyń krwionośnych i nerwów.
 
To jest jedyny tłuszcz którego nie powinniśmy się nigdy pozbywać. Niestety z czasem go tracimy a w wieku 40 lat zwykle brak jest 50% warstwy ochronnej.Ta utrata tkanki tłuszczowej następuje przede wszystkim ze względu na siły ścinające, które pochodzą z chodzenia i biegania na gładkich, twardych powierzchniach. Efekt ten jest potęgowany przez noszenie źle zaprojektowanych butów i skarpetek. Thorlo chronią poduszki tłuszczu poprzez stosowanie wyjątkowych elastycznych amortyzujących materiałów.
 
 THOR•LOs®?
 
THOR•LOs® nie jest tylko producentem skarpet - THOR•LOs® proponuje ochronę stóp! Jest kimś w rodzaju doradcy na temat zdrowia i komfortu. Zdrowe i wolne od bólu stopy w naturalny sposób pozwalają być aktywnym - co wpływa na nas w sensie fizycznym, psychicznym i duchowym.
Szukaj w marce
- brak pozycji -
LISTA KATEGORII