Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X
Alvika
   

Twój Koszyk jest pusty


Nasza oferta » Obuwie » Sandały » Sandały męskie » Classic Men

Classic Men
SOURCE

Oriental Brown Red
DropsVolume Brownchess blackIndianGreek
Przełomowy projekt sandałów, które stały się symbolem życia zorientowanego na natuę.

Wybierz kolor:
Oriental brown/ Red
Greek
Chess Black
Black
Volume Brown
Triangles Blue
Indian
   
Wybierz rozmiar:
produkt niedostępny
×

Aktywności: trekking

PROMOCJA

Sandały Classic to jedne z najbardziej popularnych sandałów Source. Testowane od  30 lat w każdej możliwej części świata  Charakteryzuje je prosta funkcjonalna konstrukcja.

Idealne do turystyki pieszej, na plażę, do sportów wodnych oraz wszystkich przygód w suchych, wilgotnych lub mokrych warunkach.

 Cechy produktu;slip on option

Trzywarstwowa podeszwa - bezpośrednio pod stopą, wewnętrzna amortyzująca, oraz do kontaktu z gruntem - pozwalają na precyzyjne dostosowanie parametrów, takich jak przyczepność, trwałość, amortyzacja i waga. Rezultatem jest idealna równowaga, a różnicę można w pełni poczuć po tygodniu użytkowania.


art

Ekologiczny worek - Source Eco- Logic Bag
Sandały Source są dostarczane w eleganckich i trwałych opakowaniach. Zamykane na zamek błyskawiczny worki są idealne do transportu brudnych lub  mokrych sandałów.
lightweightFunkcja klapka. Przepięcie paska tylniego na pasek przedni, w łatwy sposób uwalnia pietę i pozwala korzystać z naszego sandała jak z klapka.

 

lightweightNiesamowite lekkie sandały, zapewniają niezrównane uczucie relaksu podczas noszenia.
W modelu Classic waga rozmiaru 38 to 470g.

lightweightID Numer identyfikacyjny. Jakość jest najważniejsza. Nasze sandały produkujemy na miejscu, a każdy sandał otrzymuje swój unikalny numer identyfikacyjny pod etykietą Source. Pozwala to na pełną identyfiko możliwość kontroli i zarządzania wszelkimi problemami, które mogą wystąpić.Technologie SourcexstrapStrap® (patent USA nr 5 561 919) Unikalny system pasków z 6 punktami mocowania. Pięta i paski na łuku stopy są od siebie niezależne, zapewniając idealne dopasowanie.

art Podeszwa wewnętrzna - A.R.T4™ GRIP.
Wyjątkowa gumowa pianka EVA nasycona środkiem antybakteryjnym. Proces szczotkowania powierzchni gumy pozostawia otwarte mikropory które zmniejszają potliwość skóry oraz zwięszają elastyczność podeszwy.

artPodeszwa zewnętrzna - A.R.T 2 ™ GRIPSOURCE. Niebrudząca, antypoślizgowa podeszwa o dużej przyczepności nawet w mokrych warunkach i wysokiej odporności na ścieranie.


Cartzynnik ograniczający przykry zapach i środek antybakteryjnySource stosuje zatwierdzony przez FDA i zarejestrowany w EPA środek przeciwbakteryjny, umieszczony w górnej części podeszwy sandałów. Jego zadaniem jest utrzymywać stopy w suchości oraz zapobiegać przykremu zapachowi przez cały okres użytkowania.

Kod kreskowy: 7297210313089
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?

Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

LISTA KATEGORII