Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X
   

Twój Koszyk jest pusty


Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

Nasza oferta » Sprzęt » TEST » Zasobniki na wodę pitną » H,Sakwa WXP LP Transparent Blue

H,Sakwa WXP LP Transparent Blue

WXP 3L
Bukłak z zamontowaną wewnętrzną ścianką, zachowuje płaski profil, co ułatwia dopasowanie do kieszeni plecaka. Oprócz opatentowanego zamknięcia typu Widepac, do dyspozycji jest duży otwór wlewu zamykany na zakrętkę.

Wybierz kolor:
Blue
   
Wybierz rozmiar:
produkt niedostępny
×

Aktywności: wspinaczka

Low Profile Hydration System WXP LP o specjalnie niskim profilu pasuje do każdego plecaka i zachowuje swój płaski kształt, niezależnie od tego jak mocno napełniony  jest zbiornik. Efekt ten jest możliwy dzięki przegrodzie  w środku worka która utrzymuje cały czas jego kształt i niski profil
Dostępny jest w pojemności 2 lub 3 litry.

Technologie


​1) Zamknięcie Widepac (patent USA nr 7 648 276, B2) -Łatwe w obsłudze zamkniecie za pomocą zasuwy Widepac ™. Szeroki otwór worka umożliwia łatwe napełnianie, czyszczenie, opróżnianie i wkładanie lodu. Patent gwarantuje też 100% szczelnosci.. Większość produktó serii SOURCE Hydration Systems i Hydration Packs zawiera zbiorniki z opatentowanym zamknięciem Widepac dodatkowo duży otwór wlewu umozliwiający szybkie napełnianie oraz wrzucanie kostek lodu.

2) Taste-Free™ System płyn znajdujący się w bukłaku zachowuje czysty smak, nie nabiera smaku plastiku, nawet po wielu dniach.


3) GrungeGuard™ - środek antybakteryjny zapobiega namnażaniu się bakterii w bukłaku oraz rurce przez cały okres użytkowania.

 

4)Technologia Glass-Like ™ - folia SOURCE Glass-Like ™ jest 2000% gładsza niż standardowe folie TPU, praktycznie jest niemal gładka jak szkłoZapobiega gromadzeniu się osadu biologicznego, co sprawia, że system jest praktycznie samoczyszczący.

 


Dodatkowe szczegóły

Każdy worek wyposażony jest w:

SQC – szybkozłączkę umożliwiającą prosty montaż filtra do wody , ustnika lub wymianę wężyka.

Helix™ Valve

Silikonowy gryzak z zaworem o dużym przepływie strumienia wody. Delikatny nacisk na silikonowy ustnik otwiera zawór. Do transportu zabezpieczamy ustnik przed cieknięciem przez przekręcenie zaworu

DIRT SHIELD™ - ZATYCZKA USTNIKA

Chroni zaworek od brudu, piasku i kurzu i innych zanieczyszczeń podczas transportu.

 

 WYMIARY

2L 

17cm x 33cm x 7,5cm (max), 230g, długość rurki 94 cm.

3L 
18cm x 40 cm x 8cm (max), 250g, długość rurki: 94 cm.


Kod kreskowy: 7297210852694
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?
LISTA KATEGORII