Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X
Alvika
   

Twój Koszyk jest pusty


Nasza oferta » Sprzęt » Zasobniki na wodę pitną » Akcesoria » Tube Kit +Sawyer filtr do wody

Tube Kit +Sawyer filtr do wody

Nowa linia produktów Source powstała w kooperacji z amerykańska firmą Sawyer Mini Filters. Napełniaj swój bukłak na wodę z jakiegokolwiek źródła dzięki temu rozwiązaniu.  Rurka wraz z filtrem pasuje do wszystkich zbiorników firmy Source wyposażonych w SQC

26400 ×

Aktywności: bieganie , rower , trekking , wspinaczka

Uzupełniaj zapas wody z dowolnego źródła

Podłącz tę filtrującą rurkę do dowolnego zbiornika - i ciesz się czystą wodą w dowolnym miejscu, bez uzależnienia od dostępu do wody z kranu lub wody butelkowanej. Filtr Sawyer Mini eliminuje 99,99999% bakterii i pierwotniaków, przewyższając zalecenia EPA. Nie potrzeba żadnych chemikaliów - wystarczy przepłukać filtr w odstępach czasu, aby zapewnić maksymalny przepływ wody.

Jak to działa

Kiedy pijesz, woda przepływa przez boczne ściany mikrofibrowych probówek filtra, szkodliwe bakterie i pierwotniaki są uwięzione w zewnętrznych ścianach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że woda jest bezpieczna do picia.

Długotrwałe

Filtruj do 180 000 litrów ze słodkowodnych jezior, rzek i strumieni. Filtry Sawyer są tak wytrzymałe, że można je wielokrotnie czyścić i używać ponownie. Nie ma potrzeby wymiany wkładów.

Najwyższa skuteczność

Usuwa 99 999 999% bakterii (Salmonella, cholera i E. coli) i 99,9999% pierwotniaków (cryptosporidium i giardia), przekraczając zalecenia EPA dotyczące szybkości usuwania. Nie są wymagane żadne chemikalia ani baterie.

 

Kod kreskowy: 7297210254016
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?

Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

LISTA KATEGORII