Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X
Alvika
   

Twój Koszyk jest pusty


Thorlos - Twoje stopy poczują sie lepiej!

Worsted wool  (wełna czesankowa )
Ta wyjątkowa mieszanka wyselekcjonowanych włókien wełny jest przeznaczona dla aktywności w mroźnych klimatach.
Chroni przed odciskami zapewnia długotrwały komfort bez utraty właściwości izolacyjnych.


Exclusive THOR•LON® Acrylic
Opracowana i zastrzeżona  wyłącznie dla skarpetek Thorlo. W przeciwieństwie do pospolitych przędz akrylowych łatwo odprowadza pot, nie ulega spłaszczeniu i miażdżeniu w środowisku buta.
THOR • akryle LON są miękkie i elastyczne, co maksymalizuje komfort, ochronę stopy przed odciskami oraz  trwałość produktu.Nylon
Cudowny wynalazek koncernu DuPont z 1940r. Znajduje zastosowanie w każdej dziedzinie włókiennictwa dzięki szerokiemu spektrum możliwości. Nadaje tkaninom rozciągliwość, dopasowanie i wytrzymałość.

Wool/
THOR•LON® Acrylic
Ta  mieszanka włókien jest przeznaczona dla aktywności w  zimnych  klimatach. Zaprojektowana do lepszej ochrony przed odciskami i komfortu bez utraty istotnych właściwości izolacyjnych naturalnej wełny. Dodanie 50%  arylowego THORLON poprawia sprężystość i  zarządzanie  wilgocią, której  w 100%  wełnie nie można zapewnić.Insulating hollow-core polyester


Doskonale odsysające wilgoć włókno puste w środku dzięki temu zyskujemy dodatkową izolację. Chroni przed przegrzaniem i jednocześnie utrzymuje ciepło nawet gdy jest wilgotne od potu.


Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

LISTA KATEGORII