Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

   

Twój Koszyk jest pusty


Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

Galerie

Galerię podróżniczą stworzyliśmy z myślą o tych użytkownikach naszych ubrań, którzy chcieliby się fotograficznie podzielić wrażeniami ze swoich wypraw - tych dużych i tych małych. Tematyka zdjęć winna się mieścić w haśle: 'Alvikowe spotkania z przygodą, przyrodą i pogodą'. Zdjęcia wraz z opisem i wyraźną informacją kto jest ich autorem prosimy przesyłać na adres firmy.

Wspaniały plener, jeszcze lepsze "łojenie" i pewna ręka fotografa. Tak entuzjastycznie zapraszamy do prezentowanych w galerii zdjęć, autorstwa Davida Kaszlikowskiego i ekipy Studio Wspin.

Mammoth Mountain, czyli Góra Mamucia, to jeden z największych i najpopularniejszych kompleksów narciarskich w Kalifornii. Góra ta, leżąca w paśmie Sierra Nevada, ma wysokość prawie 3370 metrów n.p.m., a średni roczny opad śniegu na jej szczycie to prawie 10 metrów! Kiedy doda się do tego jej charakterystyczne ukształtowanie oraz 300 słonecznych dni w roku to jest oczywiste, że w takim miejscu musiał powstać kompleks narciarski.
A jest on ogromny! W sumie składa się na niego 30 różnorodnych typów wyciągów i 46 głównych tras zjazdowych, które można łączyć w dowolne kombinacje. Tereny narciarskie zajmują prawie 1500 hektarów, z czego 30% przeznaczone jest dla narciarzy początkujących, 40% dla zaawansowanych i 30% dla bardzo zaawansowanych.
Oprócz narciarstwa zjazdowego uprawia się tutaj również narciarstwo biegowe, jazdę na skuterach śnieżnych oraz jazdę z psimi zaprzęgami. Latem góra jest bardzo popularna wśród miłośników rowerów górskich. Okolica również obfituje w wiele atrakcji. Jedną z nich jest mające milion lat jezioro Mono z charakterystycznymi formacjami geologicznymi o nazwie "tufa"
kliknij tutaj -->
LISTA KATEGORII