Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

   

Twój Koszyk jest pusty


Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

THOR•LOs® - po ulicach i na górskich szczytach
Nowy brand ?

THOR•LOs® produkuje skarpety w USA od 40 lat i jest zlokalizowane w Północnej Karolinie. Ma jasno sformułowaną misję "robić skarpety które ludzie polubią do tego stopnia aby zapamiętać markę"
Pierwsza firma w USA produkująca skarpety wyspecjalizowane do różnych dyscyplin sportowych - dzięki czemu dziś jest ekspertem w produkcji skarpet outdoorowych i biegowych.

Czego nie mają inne marki skarpet ?

„Thorlo Pads”! Specjalnie zaprojektowana miękka wyściółka która zastępuje naturalną funkcje tkanki tłuszczowej chroniącej stopy.
Niezależne testy kliniczne dowodzą że używając tak wykonanych skarpet możesz zmniejszyć odciski, uczucie bólu , nadmierne ciśnienie i wilgotność stóp.
Ze względu na te właściwości są polecane dla diabetyków.

Dlaczego ochrona tkanki tłuszczowej jest tak ważna?

Wszyscy rodzimy się z warstwą tłuszczu położona pod skórą stopy powszechnie nazywaną "poduszką tłuszczową." Jej funkcją jest ochrona kości, naczyń krwionośnych i nerwów.

To jest jedyny tłuszcz którego nie powinniśmy się nigdy pozbywać. Niestety z czasem go tracimy a w wieku 40 lat zwykle brak jest 50% warstwy ochronnej.Ta utrata tkanki tłuszczowej następuje przede wszystkim ze względu na siły ścinające, które pochodzą z chodzenia i biegania na gładkich, twardych powierzchniach. Efekt ten jest potęgowany przez noszenie źle zaprojektowanych butów i skarpetek. Thorlo chronią poduszki tłuszczu poprzez stosowanie wyjątkowych elastycznych amortyzujących materiałów.

 THOR•LOs®?


THOR•LOs® nie jest tylko producentem skarpet - THOR•LOs® proponuje ochronę stóp! Jest kimś w rodzaju doradcy na temat zdrowia i komfortu. Zdrowe i wolne od bólu stopy w naturalny sposób pozwalają być aktywnym - co wpływa na nas w sensie fizycznym, psychicznym i duchowym.
                                                                 
                                                                  
Brak pozycji
LISTA KATEGORII