Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X
   

Twój Koszyk jest pusty

ALVIKA
"Nie ma złej pogody jest tylko niewłaściwy ubiór"

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

  • Do produkcji stosujemy specjalistyczne  materiały najwyższej jakości produkowane w Japonii i USA.
  • Produkujemy w Polsce.
  • Zapewniamy   serwis pogwarancyjny - nawet poważne uszkodzenie nie musi oznaczać wydatku na zakup nowego sprzętu.
  • Szyjemy na miarę - każdy może zamówić indywidualnie dopasowany ubiór. 
  • Mamy doświadczenie - ponad 20 lat na rynku outdoorowym, wiele z naszych produktów działa do dziś i ma tyle lat co  firma.
ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW TEJ MARKI

Począwszy od roku 2019 sandały  marki Source są dystrybuowane na świecie  za pośrednictwem  firmy NAOT. Dostarczone w ten sposób sandały będą miały logo Source by Naot.
Uwaga produkty z dystrybucji  Source by Naot będą pakowane w pudełka z tektury i nie będą miały worków tekstylnych.

Dystrybutorem w Polsce pozostaje firma Alvika.
Firma Source założona  została w 1991  roku przez dwu przyjaciół Yoki Gill i Daniela Benoziliyo Od początku skupiała się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w produkcji sandałów oraz systemów nawadniających ciało. . Dziś zatrudnia ponad 200 pracowników i jest sprzedawana w ponad 25 krajach na świecie w tym USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Australii, Korei, RPA i wielu innych.

 

ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW TEJ MARKI
Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje poszukujące komfortowej  odzieży aktywnej.

Firma Alvika  produkuje  w Polsce dlatego może  podejść  w sposób elastyczny  do oczekiwań swoich klientów.

Zwykle oferujemy kolorystykę z naszej bieżącej kolekcji jednak możliwe jest zamówienie praktycznie każdego koloru przy założeniu niezbędnego minimum produkcyjnego oraz pozostawienia nam odpowiedniego czasu realizacji.

Na produkowanej odzieży możemy umieścic logo zamawiającego.

Ze względu na wysoką jakość oraz funkcjonalność  zakupione u nas ubrania  pozostają przez długi czas właściwą wizytówką firmy, natomiast trwałość produktu może przyczynić się do obniżenia okresowych  kosztów zakupu

Udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 
 e-mail: marketing@alvika.com.pl lub numerem telefonu +48  32 266 71 7
5
ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW TEJ MARKI

Wybierz markę

 
lub

Wybierz kategorię

lub

Wybierz aktywność

THOR•LOs® - po ulicach i na górskich szczytach




Nowy brand ?

THOR•LOs® produkuje skarpety w USA od 40 lat i jest zlokalizowane w Północnej Karolinie. Ma jasno sformułowaną misję "robić skarpety które ludzie polubią do tego stopnia aby zapamiętać markę"
Pierwsza firma w USA produkująca skarpety wyspecjalizowane do różnych dyscyplin sportowych - dzięki czemu dziś jest ekspertem w produkcji skarpet outdoorowych i biegowych.

Czego nie mają inne marki skarpet ?

„Thorlo Pads”! Specjalnie zaprojektowana miękka wyściółka która zastępuje naturalną funkcje tkanki tłuszczowej chroniącej stopy.
Niezależne testy kliniczne dowodzą że używając tak wykonanych skarpet możesz zmniejszyć odciski, uczucie bólu , nadmierne ciśnienie i wilgotność stóp.
Ze względu na te właściwości są polecane dla diabetyków.

Dlaczego ochrona tkanki tłuszczowej jest tak ważna?

Wszyscy rodzimy się z warstwą tłuszczu położona pod skórą stopy powszechnie nazywaną "poduszką tłuszczową." Jej funkcją jest ochrona kości, naczyń krwionośnych i nerwów.

To jest jedyny tłuszcz którego nie powinniśmy się nigdy pozbywać. Niestety z czasem go tracimy a w wieku 40 lat zwykle brak jest 50% warstwy ochronnej.Ta utrata tkanki tłuszczowej następuje przede wszystkim ze względu na siły ścinające, które pochodzą z chodzenia i biegania na gładkich, twardych powierzchniach. Efekt ten jest potęgowany przez noszenie źle zaprojektowanych butów i skarpetek. Thorlo chronią poduszki tłuszczu poprzez stosowanie wyjątkowych elastycznych amortyzujących materiałów.

 THOR•LOs®?


THOR•LOs® nie jest tylko producentem skarpet - THOR•LOs® proponuje ochronę stóp! Jest kimś w rodzaju doradcy na temat zdrowia i komfortu. Zdrowe i wolne od bólu stopy w naturalny sposób pozwalają być aktywnym - co wpływa na nas w sensie fizycznym, psychicznym i duchowym.
                                                                 
                                                                  








Brak pozycji
LISTA KATEGORII